Współpraca z klientami

Kupno mebli na zamówienie to niejednokrotnie trudna decyzja, w której efekt końcowy wydaje się wielką niewiadomą. Dzięki naszym projektantom, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces, nabycie mebli na zamówienie staje się niezapomnianą przygodą z happy endem.

KROK 1 Wywiad z klientem

współpraca

Po uświadomieniu sobie potrzeby nabycia mebli pod zamówienie zapraszamy na rozmowę z projektantkami w jednym z naszych salonów. Opowiedz o swoich potrzebach, nawykach, oczekiwaniach. Nasza projektantka wprowadzi Cię profesjonalnie w najbardziej estetyczne i ergonomiczne rozwiązania, przy wykorzystaniu odpowiednich materiałów, akcesorii i okuć meblowych.

KROK 2 Projektowanie i wycena

współpraca

Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy wizualizację komputerową. Nasi Klienci mogą liczyć na pomysłowość i fachowość naszych projektantów. W międzyczasie projekt wysyłany jest na produkcję, gdzie jest wyceniany. Na tym etapie mogą być nanoszone zmiany aż do ostatecznej akceptacji przez klienta.

KROK 3 Zamówienie

współpraca

Gdy projekt jest omówiony po najdrobniejsze szczegóły, a Ty znasz dokładną cenę, kolejnym krokiem ku nabyciu jest zamówienie mebla. Wszystko co trzeba zrobić to podpisać umowę i wpłacić zaliczkę.

KROK 4 Przemierzenie

współpraca

Po złożeniu zamówienia na miejsce realizacji przyjeżdża osoba odpowiedzialna za dokładność wymiarów. Na podstawie rozrysowanych projektów sprawdza prawidłowość wymiarów. Pomaga w wyznaczeniu miejsca na gniazda, włączniki, glazurę.

KROK 5 Produkcja

współpraca

Dzięki nowoczesnemu i stale rozwijającemu się parkowi maszynowemu maksymalnie skracamy czas potrzebny na bezpośrednią obróbkę materiałów. Technologia stosowana w naszym zakładzie gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania, a system kontroli jakości czuwa nad całym procesem technologicznym.

KROK 6 Montaż

współpraca

Najważniejszy etap dla Klienta to montaż mebli. Firma zapewnia transport i montaż mebli w obiekcie inwestora. Odpowiednie zabezpieczenia zapewniają, że meble dotrą na miejsce nieuszkodzone, a nasi montażyści, dzięki doświadczeniu i kreatywności wykonają wzorowo prace montażowe.

Jesteśmy pewni, że zasady według których pracują nasze ekipy, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie mebli i komfort ich użytkowania przez wiele lat.