O firmie

P.P.H.U. INTER - MEBLE SMUGARZEWSKI działa na rynku od 2003 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się produkcją mebli głównie na specjalne zamówienia klientów.oferta11

Stylistyką projektów staramy się pozyskać Klientów ceniących tradycyjny, rustykalny ciepły klimat wnętrz jak również w naszej ofercie mamy propozycje dla tych, którym bliższe jest wnętrze nowoczesne z szeroko pojętą prostotą formy, oryginalną kolorystyką z elementami szkła, aluminium czy stali nierdzewnej.

W ciągu wieloletniej działalności umocniliśmy swoją pozycję na rynku meblarskim. Łącząc tradycję z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi dostosowujemy się do coraz bardziej wymagającego rynku.

Jakość i trwałość produkowanych przez nas mebli oraz ich atrakcyjna cena względem produktów konkurencji to atuty, które decydują o powodzeniu naszych mebli, nie tylko na rynku polskim, ale również coraz częściej w krajach Europy Zachodniej.

Produkcja na dużą skalę pozwala inwestować w nowoczesne, sterowane komputerowo maszyny wiodących firm, co gwarantuje najwyższą jakość usług przy minimalnym czasie wykonania.oferta12

Nasza oferta zawiera szeroki asortyment mebli do domu i do biura.

Naszym klientom oferujemy:

  1. indywidualny projekt
  2. fachowe doradztwo
  3. pomiar w domu klienta
  4. komputerowe wizualizacje
  5. perfekcyjne wykonanie mebli
  6. transport pod wskazany adres
  7. profesjonalny montaż

Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz udzielimy informacji o warunkach współpracy z nasza firmą.

Nasz konsultant bezpłatnie wymierzy dla Państwa pomieszczenie pod mebel i przygotuje projekt oraz wycenę.

Zapraszamy do najbliższego salonu sprzedaży: